Přeskočit na obsah

Informace před závodem v Karlových Varech

  • 2023

Věnujte pozornost informacím před závodem ČEZ Karlovy Vary, který se uskuteční 26. srpna 2023.

Příjezd na závod od:

Parkování vozidel:

K parkování lze využít vyhrazená parkoviště:

  1. OC Varyáda
  2. KV Aréna
  3. stadion AC Start

Na parkovišti ani v areálu nenechávejte svá kola a cennosti bez dozoru, za případnou ztrátu neručíme!

Chystáte se do Karlových Varů jako tým? Zaparkujte v areálu přímo v prostoru cíle u KV Areny. Pro rezervaci prostoru napište sms zprávu na tel. číslo 605 013 598.

Zázemí akce, místo startu a cíle:

Parkovište u KV Areny a haly míčových sportů KV Areny.

Výdej startovních čísel a nové přihlášky:

Výdej startovních čísel bude probíhat na parkovišti ve stanu registrací. V této době je možné vytvořit také novou přihlášku do závodu. Platba přihlášky je možná pouze v hotovosti nebo přes QR kód okamžitou platbou. Přidělení startovních čísel proběhne ve čtvrtek v 17 hod.

pátek 25. srpna:

  • od 18:00 do 19:00 (pro všechny kategorie)

sobota 26. srpna:

!POZOR! Starty tras A, B a C proběhnou z Divadelního náměstí. Dostupnost od KV Arény (zázemí a prostor cíle) na start je cca 30 minut na kole po značené trase. Start se uskuteční v lázeňské zóně, kde je osobním automobilům povolen vjezd jen s platným povolením Městské policie Karlovy Vary a bez možnosti dlouhodobého parkování.

Dětské závody:

Dětské závody startují u KV Areny v 9:00 (v areálu závodu) v posloupnosti kategorií od nejstarších v pořadí:

  • Starší žáci a žákyně 9-10 let
  • Mladší žáci a žákyně 7-8 let
  • Předškoláci chlapci a dívky 5-6 let
  • Předškolní chlapci a dívky 0-4 let

Vyhlášení dětských závodů proběhne v areálu KV Areny v 10:15.

Informace k trase:

V závodě tras A, B a C (Prima jízda) respektujte prostor pro jezdce z první vlny. Jedná se o prvních 50 jezdců v průběžném pořadí seriálu. U Prima jízdy mají přednostní právo pro start v první vlně žačky a žáci. Závod probíhá také na pozemních komunikacích. Respektujte proto pokyny pořadatele a příslušníků Policie ČR! Upozorňujeme, že finální mapa se může lišit dle zpřístupnění cest v den závodu. Dodržujte vždy značení. Trasy budou značeny modro-bílými šipkami, nepřehledná místa budou zabezpečená pásmem nebo vyznačená na vozovce bílým značením. Dělení tras bude označeno dle barvy vašeho čísla. Po dojetí se nezdržujte zbytečně v cílové rovince.

Odstoupení ze závodu:

V případě, že nedorazíte do cíle, jste povinni ohlásit odstoupení ze závodu časomíře. Učinit tak můžete osobně ve stanu Onlinesystem nebo sms na čísle 605 013 598.

WC a sprchy:

WC a sprchy budou dostupné v areálu haly míčových sportů KV Areny.

Zdravotní asistence a doporučení:

V areálu a na trase závodu je zajištění zdravotní asistence. V případě potřeby první pomoci na trase závodu doporučujeme stáhnout aplikaci Záchranka, díky které IZS rychle a přesně lokalizuje vaší polohu a vyhodnotí vážnost situace.

Tombola:

Lístek do tomboly naleznete na voucheru ve startovním balíčku. Box na lístky je umístěn na pódiu. Tombola se uskuteční po vyhlášení (15:00). Hlavní cenou v tombole bude dárkový poukaz na ubytování na 1 noc pro dvě osoby se snídaní ve čtyřhvězdičkovém Hotelu Dvorana v Karlových Varech. Další cenou je kávovar Segafredo Espresso 1 včetně kapslí, ochranný vak mBag značky Montone a cyklocomputer s chytrými hodinkami iGet.

Výsledky:

Výsledky budou dostupné na results.onlinesystem.cz nebo po naskenování QR kódu, který je na startovním čísle.Informace k trasám naleznete na stránce závodu.V neposlední řadě vás žádáme, abyste se chovali šetrně a ohleduplně k přírodě. V opačném případě můžete být ze závodu vyloučeni.

Děkujeme za respektování a dodržování pravidel závodu.

Sdílejte tuto stránku:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *