Přeskočit na obsah

Karlovarský bikemaraton se stal členem Prima Cupu

  • 2022

Po třech letech samostatnosti, patnácti letech spolupráce se seriálem Kolo pro život a dvou letech přestávky, vynucené protipandemickými opatřeními, jsme se rozhodli pro radikální změnu. Vstoupili jsme v jednání se organizátory Prima Cupu a dohodli pro tento rok účast v tomto seriálu, abychom zajistili důstojné pokračování tohoto oblíbeného karlovarského závodu s dlouholetou tradicí. Věříme, že pro účastníky závodu i oba pořadatelské subjekty bude tato spolupráce přínosem.

V současné době ladíme detaily. Brzy se na těchto stránkách začnou objevovat podrobnější informace – mapy tratí, areálu a místa startu, možnosti ubytování a podobně.

Prozatím vás můžeme informovat, že termín závodu se vrací na konec prázdnin – 20. 8 2022., trati závodu budou v podstatě identické s těmi, které znáte z minulých let, starty jednotlivých vln proběhnou z již známého Divadelního náměstí v malebném centru našeho lázeňského města a dějištěm závodu, kam bude situována prezentace a cíl, bude buď stadion Závodu Míru, nebo Meandr Ohře. O tom rozhodne rychlost rekonstrukce, kterou stadion Závodu Míru právě prochází.

Kalendář závodů Prima Cup 2022
Sdílejte tuto stránku:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *