Karlovarský AM Bikemaraton

Vážení sportovní přátelé,

po důkladném zvážení všech pro a proti jsme se letos, vzhledem ke známým okolnostem koronavirové pandemie, rozhodli - po dvaceti ročnících v řadě - Karlovarský AM bikemaraton nepořádat.
Nebylo to lehké rozhodnutí, ale k tomuto kroku nás přiměla přetrvávající rizika, nejistoty a nejasnosti, byť v současné době dochází k rozvolňování dosavadních opatření. Nemohli bychom garantovat bezproblémový průběh závodu a jeho plné zabezpečení tak, jak jste byli doposud zvyklí.
Věříme, že to pochopíte, nezanevřete na nás a za rok (doufejme) se k nám na svého oblíbeného „Artamona“ v plné síle vrátíte.
Budeme rádi, když si trasu projedete individuálně (mapy jsou na našem webu k dispozici) a dáte nám třeba krátkou zpětnou vazbu o svém výkonu, o svých zážitcích…
Jménem A.M.bike, z. s. Vám všem přeji hlavně pevné zdraví a za rok ahoj!

Pepa Kolář, ředitel závodu

Fórum

RSS
1 příspěvek. Toto téma je již uzamčeno.
[ Zjednodušit ]

  • Poděkování
    usereva
    14.08.2016, 22:06
    #permalink
    Poděkování všem co se podíleli na zabezpečení krásného závodu.Závod jsem si moc užila byl těžkej ale zároven krásnej.Jen by mě zajímalo kam chodíte na ty nápady jak ještě vylepšit trasu. Jak se vam podařilo přemluvit hráznýho aby byl brod tak plný. Myslím že to všechny překvapilo. No prostě díky moc a už můžete vymýšlet  co přichystat na příští rok mooooc díky


© A.M.bike no limits, web & design: Daniel Danielčák 2000 - 2020 | admin |  ↑↑↑