Karlovarský AM Bikemaraton

Vážení sportovní přátelé,

po důkladném zvážení všech pro a proti jsme se letos, vzhledem ke známým okolnostem koronavirové pandemie, rozhodli - po dvaceti ročnících v řadě - Karlovarský AM bikemaraton nepořádat.
Nebylo to lehké rozhodnutí, ale k tomuto kroku nás přiměla přetrvávající rizika, nejistoty a nejasnosti, byť v současné době dochází k rozvolňování dosavadních opatření. Nemohli bychom garantovat bezproblémový průběh závodu a jeho plné zabezpečení tak, jak jste byli doposud zvyklí.
Věříme, že to pochopíte, nezanevřete na nás a za rok (doufejme) se k nám na svého oblíbeného „Artamona“ v plné síle vrátíte.
Budeme rádi, když si trasu projedete individuálně (mapy jsou na našem webu k dispozici) a dáte nám třeba krátkou zpětnou vazbu o svém výkonu, o svých zážitcích…
Jménem A.M.bike, z. s. Vám všem přeji hlavně pevné zdraví a za rok ahoj!

Pepa Kolář, ředitel závodu

Fórum

RSS
2 příspěvky. Toto téma je již uzamčeno.
[ Zjednodušit ]

 • Značení trasy
  1 odpověď sbalena  5
  userMichal Rozsypal
  17.08.2013, 18:23
  #permalink
  Dobrý den,chci se zeptat na nesrovnalost v závodu,jestli to byla moje chyba nebo mě někdo poslal jinam,v tu chvíli jsem si to neuvědomil,ale až když jsem se objevil na občerstvení na trase B kde mi jsem zjistil,že jedu špatně.Jel jsem trasu C a podle mapy co jsem se díval,někde u Vítkovského vrchu jsem špatně odbočil a vjel na trasu B.V tu chvíli jsem byl na trati sám a nějak jsem nepřemýšlel,že mužu špatně odbočit.Pokud to byla moje chyba uznávám a příště si budu dávat větší pozor.Závod jsem dojel pak už po silnici a v cíli jsem oznámil,že jsem jel špatně at se muj čas nezapisuje.Trochu mě to mrzí ale,nebyl jsem na to špatně v pruběhu a chtěl jsem změřit své síly s ostatníma,takhle nevím nic.Jinak jsem tento závod poprvé a smekám před pořadateli,závod byl super a trat výborná.

  • Re: Značení trasy
   directorPepa (pořadatel)
   17.08.2013, 23:05
   #permalink
   Michale,
   moc mě mrzí, i jako ředitele závodu, že se Ti přihodil "kufr". To se totiž stalo :-)
   Děkujeme Ti za pochvalu, přijeď i příště, budeme se na Tebe těšit. I když jsi zabloudil, nebereme to na lehkou váhu, motivuje nás to, abychom se sami zlepšili.


© A.M.bike no limits, web & design: Daniel Danielčák 2000 - 2020 | admin |  ↑↑↑