Karlovarský AM Bikemaraton

Vážení sportovní přátelé,

po důkladném zvážení všech pro a proti jsme se letos, vzhledem ke známým okolnostem koronavirové pandemie, rozhodli - po dvaceti ročnících v řadě - Karlovarský AM bikemaraton nepořádat.
Nebylo to lehké rozhodnutí, ale k tomuto kroku nás přiměla přetrvávající rizika, nejistoty a nejasnosti, byť v současné době dochází k rozvolňování dosavadních opatření. Nemohli bychom garantovat bezproblémový průběh závodu a jeho plné zabezpečení tak, jak jste byli doposud zvyklí.
Věříme, že to pochopíte, nezanevřete na nás a za rok (doufejme) se k nám na svého oblíbeného „Artamona“ v plné síle vrátíte.
Budeme rádi, když si trasu projedete individuálně (mapy jsou na našem webu k dispozici) a dáte nám třeba krátkou zpětnou vazbu o svém výkonu, o svých zážitcích…
Jménem A.M.bike, z. s. Vám všem přeji hlavně pevné zdraví a za rok ahoj!

Pepa Kolář, ředitel závodu

Fórum

RSS
3 příspěvky. Toto téma je již uzamčeno.
[ Zjednodušit ]

 • vyhraná volná vstupenka na AM bike
  2 odpovědi sbaleny  5
  userHonza Děbi
  10.08.2017, 14:56
  #permalink
  Ahoj kluci, na jarních bahnech jsem vyhrál volňásek na AM bike maraton. Zkusil jsem to na Kolopro nahlásit, ale bohužel mě odpověděli, že o tom nic neví a ať se domluvím s váma. Tak jsem si zaplatil startovné a zkouším se zeptat touto cestou(jiný kontakt nemám). Mám ještě šaci dostat u prezentace v sobotu za doložený voucher startovné zpět? Dík moc Honza děbi.

  • Re: vyhraná volná vstupenka na AM bike
   1 odpověď sbalena  5
   userJosef Kolář (pořadatel)
   10.08.2017, 15:32
   #permalink
   Ahoj,
   od Radka mám potvrzeno, že jste, jako výherci, byli informováni o postupu, jak to udělat - přihlásit se, zapatit si to a při registraci na místě proti potvrzení dostaneš refundaci. Jseš jediný, kdo postupoval jinak.

   Pepa Kolář, A. M. bike, z. s., ředitel Karlovarského bikemaratonu České spořitelny

   • Re: Re: vyhraná volná vstupenka na AM bike
    userHonza Děbi
    10.08.2017, 17:42
    #permalink
    Ahoj, ok dík , udělám to tak, Honza Děbi


© A.M.bike no limits, web & design: Daniel Danielčák 2000 - 2020 | admin |  ↑↑↑