Karlovarský AM Bikemaraton

Vážení sportovní přátelé,

po důkladném zvážení všech pro a proti jsme se letos, vzhledem ke známým okolnostem koronavirové pandemie, rozhodli - po dvaceti ročnících v řadě - Karlovarský AM bikemaraton nepořádat.
Nebylo to lehké rozhodnutí, ale k tomuto kroku nás přiměla přetrvávající rizika, nejistoty a nejasnosti, byť v současné době dochází k rozvolňování dosavadních opatření. Nemohli bychom garantovat bezproblémový průběh závodu a jeho plné zabezpečení tak, jak jste byli doposud zvyklí.
Věříme, že to pochopíte, nezanevřete na nás a za rok (doufejme) se k nám na svého oblíbeného „Artamona“ v plné síle vrátíte.
Budeme rádi, když si trasu projedete individuálně (mapy jsou na našem webu k dispozici) a dáte nám třeba krátkou zpětnou vazbu o svém výkonu, o svých zážitcích…
Jménem A.M.bike, z. s. Vám všem přeji hlavně pevné zdraví a za rok ahoj!

Pepa Kolář, ředitel závodu

Fórum

RSS
2 příspěvky. Toto téma je již uzamčeno.
[ Zjednodušit ]

 • Poděkování
  1 odpověď sbalena  5
  userEva Lidická
  13.08.2014, 18:07
  #permalink
  Ahoj chtěla bych poděkovat všem co se podíleli na organizaci Artamona dlouhá trasa byla fakt super nikdo nemohl zabloudit vše bylo perfektně značeno a všude stáli pořadatelé kteří všem hodně fandili a povzbuzovali.Tak ještě jednou moc díky užila jsem si to. E.L

  • Re: Poděkování
   directorPepa
   13.08.2014, 18:56
   #permalink
   Díky, 
   všichni se snažili, jsme rádi, že se to projevilo :-)


© A.M.bike no limits, web & design: Daniel Danielčák 2000 - 2020 | admin |  ↑↑↑