Karlovarský AM Bikemaraton

Vážení sportovní přátelé,

po důkladném zvážení všech pro a proti jsme se letos, vzhledem ke známým okolnostem koronavirové pandemie, rozhodli - po dvaceti ročnících v řadě - Karlovarský AM bikemaraton nepořádat.
Nebylo to lehké rozhodnutí, ale k tomuto kroku nás přiměla přetrvávající rizika, nejistoty a nejasnosti, byť v současné době dochází k rozvolňování dosavadních opatření. Nemohli bychom garantovat bezproblémový průběh závodu a jeho plné zabezpečení tak, jak jste byli doposud zvyklí.
Věříme, že to pochopíte, nezanevřete na nás a za rok (doufejme) se k nám na svého oblíbeného „Artamona“ v plné síle vrátíte.
Budeme rádi, když si trasu projedete individuálně (mapy jsou na našem webu k dispozici) a dáte nám třeba krátkou zpětnou vazbu o svém výkonu, o svých zážitcích…
Jménem A.M.bike, z. s. Vám všem přeji hlavně pevné zdraví a za rok ahoj!

Pepa Kolář, ředitel závodu

Fórum

RSS
1 příspěvek. Toto téma je již uzamčeno.
[ Zjednodušit ]

 • SKVĚLÁ ZPRÁVA - SAMSUNG GALAXY S SE NAŠEL!!!
  directorPepa (pořadatel)
  17.08.2013, 23:19
  #permalink
  Kamaráde, mladý bikere,
  dnes, po skončení závodu, jsi byl, se svým tátou, za mnou, a žádal jsi mě, abychom ti dali vědět, kdyby se našel tvůj Samsung; našel se!
  Nenašel se sám, přivezl ho stejně mladý bajker jako ty - vzácně čestný kluk, člen dobrovolného pořadatelského týmu. Moc mě mrzí, že jsem si v tom shonu nazapamatoval jeho jméno (v žertu jen poznamenal, že ho za odměnu můžeš pozvat na pivo :-)). Nepochybuju, že využiješ síly sociálních sítí (třeba naše fórum :-) ) a najdeš ho.
  Přihlaš se na tel. 777 246 014, nebo odpověz přes fórum, abych ti mohl tvýho Samsunga vrátit. 


© A.M.bike no limits, web & design: Daniel Danielčák 2000 - 2020 | admin |  ↑↑↑