Karlovarský AM Bikemaraton

Vážení sportovní přátelé,

po důkladném zvážení všech pro a proti jsme se letos, vzhledem ke známým okolnostem koronavirové pandemie, rozhodli - po dvaceti ročnících v řadě - Karlovarský AM bikemaraton nepořádat.
Nebylo to lehké rozhodnutí, ale k tomuto kroku nás přiměla přetrvávající rizika, nejistoty a nejasnosti, byť v současné době dochází k rozvolňování dosavadních opatření. Nemohli bychom garantovat bezproblémový průběh závodu a jeho plné zabezpečení tak, jak jste byli doposud zvyklí.
Věříme, že to pochopíte, nezanevřete na nás a za rok (doufejme) se k nám na svého oblíbeného „Artamona“ v plné síle vrátíte.
Budeme rádi, když si trasu projedete individuálně (mapy jsou na našem webu k dispozici) a dáte nám třeba krátkou zpětnou vazbu o svém výkonu, o svých zážitcích…
Jménem A.M.bike, z. s. Vám všem přeji hlavně pevné zdraví a za rok ahoj!

Pepa Kolář, ředitel závodu

Fórum

RSS
1 příspěvek. Toto téma je již uzamčeno.
[ Zjednodušit ]

  • Volňásky a slevy AKTUÁLNĚ
    directorJosef Kolář (pořadatel)
    06.08.2013, 09:37
    #permalink
    POZOR - podle nejnovějších informací, pokud jste si objednávali triko, případně ještě pojištění, musíte si tyto položky přes portál Kola pro život zaplatit, bez ohledu na to, že máte slevu na startovném; jinak Vám nebude možno nastavit "zaplaceno". Díky za pochopení.


© A.M.bike no limits, web & design: Daniel Danielčák 2000 - 2020 | admin |  ↑↑↑