Karlovarský AM Bikemaraton

Vážení sportovní přátelé,

po důkladném zvážení všech pro a proti jsme se letos, vzhledem ke známým okolnostem koronavirové pandemie, rozhodli - po dvaceti ročnících v řadě - Karlovarský AM bikemaraton nepořádat.
Nebylo to lehké rozhodnutí, ale k tomuto kroku nás přiměla přetrvávající rizika, nejistoty a nejasnosti, byť v současné době dochází k rozvolňování dosavadních opatření. Nemohli bychom garantovat bezproblémový průběh závodu a jeho plné zabezpečení tak, jak jste byli doposud zvyklí.
Věříme, že to pochopíte, nezanevřete na nás a za rok (doufejme) se k nám na svého oblíbeného „Artamona“ v plné síle vrátíte.
Budeme rádi, když si trasu projedete individuálně (mapy jsou na našem webu k dispozici) a dáte nám třeba krátkou zpětnou vazbu o svém výkonu, o svých zážitcích…
Jménem A.M.bike, z. s. Vám všem přeji hlavně pevné zdraví a za rok ahoj!

Pepa Kolář, ředitel závodu

Fórum

RSS
1 příspěvek. Toto téma je již uzamčeno.
[ Zjednodušit ]

 • Volňásky a slevy
  directorJosef Kolář (pořadatel)
  30.07.2013, 10:41
  #permalink
  Přátelé,

  pokud máte volňáska, nebo slevu na Artamona (například za umístění či několikanásobnou účast na letošním Jarním Bahně), máte dvě možnosti, jak je uplatnit:
  a) přihlašte se k závodu na stránkách Kola pro život a obratem mi pošlete své registrační číslo (na maraton@ambike.com); já vám nechám nastavit "zaplaceno" a vy potom skutečnou platbu (nebo uplatnění volňáska či slevy) provedete při prezenci na místě
  b) slevu, nebo volňáska uplatníte přímo na místě

  ředitel závodu


© A.M.bike no limits, web & design: Daniel Danielčák 2000 - 2020 | admin |  ↑↑↑