Karlovarský AM Bikemaraton

Vážení sportovní přátelé,

po důkladném zvážení všech pro a proti jsme se letos, vzhledem ke známým okolnostem koronavirové pandemie, rozhodli - po dvaceti ročnících v řadě - Karlovarský AM bikemaraton nepořádat.
Nebylo to lehké rozhodnutí, ale k tomuto kroku nás přiměla přetrvávající rizika, nejistoty a nejasnosti, byť v současné době dochází k rozvolňování dosavadních opatření. Nemohli bychom garantovat bezproblémový průběh závodu a jeho plné zabezpečení tak, jak jste byli doposud zvyklí.
Věříme, že to pochopíte, nezanevřete na nás a za rok (doufejme) se k nám na svého oblíbeného „Artamona“ v plné síle vrátíte.
Budeme rádi, když si trasu projedete individuálně (mapy jsou na našem webu k dispozici) a dáte nám třeba krátkou zpětnou vazbu o svém výkonu, o svých zážitcích…
Jménem A.M.bike, z. s. Vám všem přeji hlavně pevné zdraví a za rok ahoj!

Pepa Kolář, ředitel závodu

Fórum

RSS
3 příspěvky. Toto téma je již uzamčeno.
[ Zjednodušit ]

 • Omluva za pořadatelskou botu na Olšovkách
  2 odpovědi sbaleny  5
  userLubomír Andrášik
  19.08.2012, 19:14
  #permalink
  Rád bych se touto cestou omluvil všem bikerům, které jsem nechtěně na hlavní křižovatce Olšová Vrata poslal do Prčic! K omluvě přidávám i vysvětlení níže:
  na tuto (dost nebezpečnou) křižovatku se pro technické problémy nedostavila hlídka, která tam měla být. Přišel jsem na to, kdy jsem se tam s "nimi" přišel pozdravit a dohodnout si postup, jako každý (již osmý) rok! Jenže VY, přátelé, jste se již přibližovali a jak jistě víte, z kopečka jste měli pěkně našlápnuto! Nezbylo mně, než na místě ihned začít konat a chybějící hlídku zastoupit! Důležité bylo hlavně zastavit provoz a uvolnit VÁM cestu bezpečně dolů tak, abyste nezakopli o auto, motorku, nebo opilého domorodce!
  V jednom okamžiku ovšem jsem se dozvěděl o VAŠEM kolegovi, který se 100 metrů nademnou "zrakvil". Mobilem jsem mu tedy zrovna přivolával pomoc a při tom jsem levou rukou naznačoval motorovým vozidlům, aby VÁM nevjela do tratě! Neuvědomil jsem si v tu chvíli, že VY, co jste mě viděli, to pochopíte tak, že zde máte odbočit doprava!!! :-(( A malér byl na světě! Většina z VÁS si to uvědomila a jela správně dolů z kopce (i když jste zbytečně brzdili), ale jeden biker mně ujel do Alelujá! Mohl jsem na něho křičet jak jsem chtěl, bylo to marné! Snad měl v uších mptrojku bo co...
  vrátil se mi až po pěti minutách a já měl strach, že si mě v cíli najde a vykostí mě!
  Takže, kamarádi moji, omlouvám se moc, už to víckrát neudělám, a jestli se uvidíme napřesrok, namlaťte mě!
  Lubomír Andrášik - hlídka č. 19 - Olšova Vrata

  • Re: Omluva za pořadatelskou botu na Olšovkách
   1 odpověď sbalena  5
   userJája Vnuková
   30.08.2012, 21:24
   #permalink
   Luboši, neznám lépe napsanou omluvu, jsi klassa i tvůj kamarád Dan! Já mám naopak zkušenost, že to zvládáš na jedničku s *!

   • Re: Re: Omluva za pořadatelskou botu na Olšovkách
    userLubomír
    31.08.2012, 00:16
    #permalink
    Jájo, děkuju ti moc! Asi jsem si něco podobného opravdu potřeboval přečíst, protože ten kiks mě mrzí moc a přiznávám, měl jsem z toho komplex! Nikdy jsem takhle nezahaproval, až letos! V každém případě, jestli je tady někdo frajer, je to Dan a tomu jsem se doteď bál přiznat. Uvidíš, že příští rok mně už na Olšovky nikdo nesáhne! Už si to ohlídám, neboj, i tu pitomou křižovatku, i kdybych tam měl stát osobně!


© A.M.bike no limits, web & design: Daniel Danielčák 2000 - 2020 | admin |  ↑↑↑